GRYF

ICONIC HAIRCARE

HAIR SALON & SPA GRYF

Náš salón, dlouhodobý výhradní partner L’Oréal Professionel EXPERT, založený Ditou a Tomášem Bayerovými v roce 1992, se nachází na Praze 4, kde zaujímá přes 120 m2 v krásném a příjemném prostředí business centra The Park, které harmonicky navazuje na filoszofii našeho hair studia.

V našem portfóliu nenajdete pouze klasické kadeřnické služby, ale také diagnostiku vlasů, asijský koncept péče o vlasy na lázeňské úrovni doplněný o nabídku kosmetických služeb a make-up. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní službu spojenou se zážitkem, aby od nás odcházeli nejen spokojeni, ale také osvěženi pro jakoukoli příležitost.

Salón je situován 2 minuty od nákupního centra Westfield Chodov a metra s možností parkování. Neváhejte a domluvte si termín u našich profesionálů.

Diagnostika vlasů a vlasové pokožky

Dokážeme zanalyzovat kondici a stav vaší vlasové pokožky a vlasového vlákna. Díky technologii profesionální diagnostické kamery, je možnost pro účely analýzy zvětšit zacílenou oblast až 600x, díky tomu a můžete vidět na zobrazovacím zařízení tak můžete vidět vnitřní i vnější sktrukturu vašeho vlasu. Zaměříme se také na stav vaší pokožky, což je základem pro celkové zdraví a vzhled vašich vlasů.

Na základě těchto výsledků vyhodnotíme efektivní a personalizovaný postup pro ošetření na v salónu a následnou domácí péči. Vložte důvěru do rukou našich odborníků a podílejte se na kvalitě a zdraví svých vlasů. Dlouhodobá kvalitní péče má smysl, vaše vlasy to ocení a péče o ně se vám vrátí.


GRYF

L'Oréal Professionel Premium EXPERT

Náš TÝM

Profesionální vlasové služby a indiviudální přístup

V rámci své třicetileté tradice si svou pozornost salon získal především díky svému přívětivému prostředí, komplexnosti služeb a spokojenosti zákazníků.

REZERVACE

REFERENCE

Naši spokojení klienti...